تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرجهای ساحلی پرشین 152 متری دید کامل دریا

برجهای ساحلی پرشین 152 متری دید کامل دریا

1 روز پیش در کیش

متراژ
152
ساخت
1398
انباری
ندارد
قیمت کل
‏72,960,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏480,000,000 تومان
طبقه
بالاتر
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
30
متقاضی گرامی درود

برجهای ساحلی پرشین

152 متر دارای 2 خواب
طبقات فوقانی
سالن پذیرایی با ابعاد مناسب
نورگیر عالی
اشپزخانه فرنیش کامل برند BOSCH
بالکن قابل چیدمان
دید زیبای دریا
دارای 3 سرویس بهداشتی
جهت فروش موجود می باشد.

امکانات رفاهی برجهای ساحلی پرشین:
خدمات هتلینگ/پارکینگ اختصاصی برای هر اپارتمان/باشگاه اختصاصی/زمین تنیس ساحلی/زمین پدل/زمین پیکل بال/ایستگاه شارژ موتور و پارک دوچرخه/13 دستگاه اسانسور پرسرعت /IPTV و اینترنت مرکزی/محوطه و فضای سبز/آبنما .../نگهبانی و رسپشن 24 ساعته/لوکیشن عالی و دسترسی سریع به ساحل دریا و مرکز خرید دامون و....

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.
کارشناس فروش برجهای ساحلی پرشین محمد فرنیا

جزیره کیش,بلوار ساحل,بازار دیپلمات مرکز شهر,طبقه دوم, واحد 205,دفتر املاک فرنیا