تائید
فروش مسکونیآپارتمانبرجهای ساحلی پرشین 236 متر دید ابدی دریا

برجهای ساحلی پرشین 236 متر دید ابدی دریا

2 ساعت پیش در کیش

متراژ
236
ساخت
1401
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏148,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏630,000,000 تومان
طبقه
بالاتر
تعداد کل طبقات
30
متقاضی گرامی درود

برجهای ساحلی پرشین

236 متر دارای 3 خواب
طبقات فوقانی
بسیار دلباز و خوش نقشه
3 خواب با ابعاد عالی
بالکن سرتاسری قابل چیدمان
نورگیر عالی
اشپزخانه فرنیش کامل برند BOSCH
دارای لاندری روم مجزا
جهت فروش موجود می باشد.

امکانات رفاهی برجهای ساحلی پرشین:
خدمات هتلینگ/پارکینگ اختصاصی برای هر اپارتمان/باشگاه اختصاصی/زمین تنیس ساحلی/زمین پدل/زمین پیکل بال/ایستگاه شارژ موتور و پارک دوچرخه/13 دستگاه اسانسور پرسرعت /IPTV و اینترنت مرکزی/محوطه و فضای سبز/آبنما .../نگهبانی و رسپشن 24 ساعته/لوکیشن عالی و دسترسی سریع به ساحل دریا و مرکز خرید دامون و....

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.
کارشناس فروش برجهای ساحلی پرشین محمد فرنیا

جزیره کیش,بلوار ساحل,بازار دیپلمات مرکز شهر,طبقه دوم, واحد 205,دفتر املاک فرنیا
دید ابدی و بی نظیر دریا