ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
بلوار باغستان 113 متر 3 خواب نوساز 1405(سند تکبرگ)
بلوار باغستان 113 متر 3 خواب نوساز 1405(سند تکبرگ)
1 روز پیش در فاز 3 گوهردشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
113
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
14,130,000,000 تومان
قیمت هر متر
125,044,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅ آپارتمان نوساز 1405، تحویل فوری
✅ 113 متر، 3 خواب، واقع در بلوار باغستان کرج
✅ طبقه 1، آسانسور، پارکینگ اختصاصی، انباری
✅ بالکن، کمد دیواری، درب ضد سرقت، آیفون تصویری
✅ پنجره دوجداره، دوربین مداربسته، سیستم اعلام و اطفای حریق
✅ سرمایش و گرمایش: داکت اسپلیت (اسپلیت سقفی)
✅ نمای ترکیبی سنگ و آجر، طراحی مدرن
✅ سند تک برگ، 6 دانگ، تخلیه
✅ مناسب سرمایه گذاری و سکونت لوکس
✅ برای اطلاع از جزئیات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت