تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوار بعثت 85 متری دوکله نورگیر گیت نگهبانی

بلوار بعثت 85 متری دوکله نورگیر گیت نگهبانی

2 هفته پیش در فاز 2

متراژ
85
ساخت
1399
قیمت کل
‏2,670,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,411,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨به نام خدا✨
اگر به خریدش فقط فکر کردی یعنی نصف راهو اومدی
قطعا بازید ازین ملک آخرین بازدید شما خواهد بود

بهترین منطقه کوه پایه با آب و هوای کوهستانی

تمام بتن و محصور از چهار جهت
نما شیک با سیمان شسته
4 واحدی تراکم کم جمعیت
آسانسور ،پارکینگ محوطه و انباری داخل واحد
آکواریومی در نور
تمامی امکانات داخلی واحد استفاده شده از بهترین برندها ،سینک گرانیتی و شیرآلات برند
باکسTV

دسترسی به مراکز خرید و بلوار اصلی
دسترسی به فروشگاه ،تره بار و....

300 میلیون قابلیت رهن برای کمک به قدرت خرید شما از مبلغ کل کسر شده

✨صفر تا صد قرارداد همراه شما هستیم ✨
مسکن کلید

خانم تقی زاده