تائید

بلوار پویش

14 ساعت پیش در بهارستان

متراژ
218
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏17,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,651,000 تومان
طبقه
6
با سلام وعرض ادب
پنت هوس 218 متری
دوبلکس
کل مجتمع 6 واحده
فول امکانات
خوش نقشه
پکیج هوشمند
سیستم هوشمند
رقص نور
کابینت هایگلاس
کمد دیواری هایگلاس
حیاط 70 متری
سازنده برند منطقه
کارشناس : سعیدی
دپارتمان املاک خانه روشن