تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلواراصلی استادمعین 108متر کلیدنخورده سندآماده

بلواراصلی استادمعین 108متر کلیدنخورده سندآماده

6 روز پیش در استاد معین

متراژ
108
ساخت
1404
قیمت کل
‏21,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏196,296,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
>

108متر 2خواب
طبقه اول
5طبقه 2واحدی
کلیدنخورده سندآماده 1403

پارکینگ سندی غیرمزاحم
آسانسور
بالکن
انباری

فول نصبیات
سرمایش گرمایش داکت اسپلیت

قابلیت رهن تا 2 میلیارد توسط خودمان

آدرس : بلوار اصلی استادمعین تقاطع دامپزشکی

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .....