تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوارسجاد، 368متر تماما مشرف به باغ ملک آباد

بلوارسجاد، 368متر تماما مشرف به باغ ملک آباد

2 روز پیش در بلوار سجاد

متراژ
368
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏68,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏184,782,000 تومان
طبقه
3
سلام ارادت
368 سند آماده انتقال
طبقه 6 تماما روبه باغ ملک آباد
مجموعه 6 واحدی در 580 متر زمین
4 خواب روبه آفتاب و پذیرایی و آشپزخانه روبه باغ

جهت بازدید حضوری و دریافت اطلاعات بیشتر از مشاعات اختصاصی و عمومی مجموعه با من در تماس باشین

کارشناس :
محمدرضا صدر