تائید
فروش مسکونیآپارتمانبلوارفردوس شرق/60متر/تک خواب/ با پارکینگ سندی

بلوارفردوس شرق/60متر/تک خواب/ با پارکینگ سندی

1 روز پیش در کوی فردوس

متراژ
60
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏283,333,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
طلاعات 100%واقعی

لوکیشن بلوار فردوس شرق
✅️ آپارتمان 60متر
✅️ طبقه اول
✅️ تک خواب استاندارد
✅️ با پارکینگ انباری آسانسور
✅️ سالن مربع قابل چیدمان
✅️ 10سال ساخت
✅️ تخلیه آماده سکونت

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو تایم بازدید تماس بگیرید

کارشناس خرید و فروش : یاشار
دپارتمان بزرگ رویال هوم