تائید
فروش مسکونیآپارتمانبنی طبا/ 90 متر/پارکینگ/آسانسور

بنی طبا/ 90 متر/پارکینگ/آسانسور

2 هفته پیش در طیب

متراژ
90
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,111,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
6
با عرض سلام و آرزوی سلامتی

«فایل کارشناسی شده در بهترین لوکیشن منطقه فروش فوری»

✅️نقد ازشمافقط و فقط4میلیاردو870 میلیون تومان

✅️قابلیت دریافت وام تا1280 میلیون تومان بعهده املاک

✅️قابلیت رهن کامل تا 1میلیارد تومان بعهده املاک

خانم مهدوی