تائید
فروش مسکونیآپارتمانبنی هاشم/خیابان کرماسی/75 متر/2خ/ فول

بنی هاشم/خیابان کرماسی/75 متر/2خ/ فول

12 ساعت پیش در کاظم‌آباد

متراژ
77
ساخت
1393
قیمت کل
‏22,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏292,207,000 تومان
طبقه
4
گروه مشاورین آژانس الماس
〽️متراژ: 77 متر
〽️تعداد اتاق خواب: 2خ
〽️سرویس آشپزخانه:ممبران
〽️ کف پوش: سرامیک
〽️سرویس: سنتی و فرنگی
❇ امکانات: ✅ پارکینگ ✅ انباری ✅بالکن

☑ساختمان شمالی واحد جنوبی
☑ سالن یکدست و مربع شکل و قابلیت چیدمان بالا
☑ سرویس آشپزخانه فول کابینت
☑ اتاق خواب ها استاندارد و فول کمد دیواری
☑ دارای سرایداری
☑دسترسی عالی به حمل و نقل عمومی و مراکز خدماتی رفاهی
تصاویر کامل واحد موجود است
کارشناس ملکی شما: جنانی