تائید
فروش مسکونیآپارتمانبهاران گلشهر 62متری تک خواب

بهاران گلشهر 62متری تک خواب

1 سال پیش در زنجان

متراژ
62
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬419٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
به نام یگانه معمار هستی

مرجع فایلینگ گلشهر و پونک.
ساختمان ویلایی مجتمع اپارتمان شخصی ساز باغ باغشهر زمین مسکونی تجاری
لطفا پایین اگهی گزینه نمایش همه اگهی را بزنید

بهاران گلشهر متراژ62

مشاور املاک آراد-عباسی

ادرس دفتر:گلشهر میدان امام حسین خیابان حُر جنوبی جنب مسجد امام حسین.
جهت مشاهده فیلم و عکس ملک مورد نظر به مراجعه نمایید.
باتشکر از دیوار......