تائید
فروش مسکونیخانه و ویلابهترین گزینه برای سرمایه گذاری

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری

1 روز پیش در خمین

متراژ
132
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
107 متر مربع
قیمت کل
‏1,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,084,000 تومان
جایی که وقتی واردش می شوید، بوی چوب طبیعی و آرامش عمیقش شما را غافلگیر می کند.

فضای داخلی شیک، چیدمان جذاب و نورهای گرم، محیطی ساخته که هر روزش حس تعطیلات دارد.

کلبه کاملاً مجهز است و در محیطی دنج و کم رفت وآمد قرار گرفته؛ مناسب ساختن لحظه های واقعی آرامش.
بازدهی بسیار خوب در اجاره روزانه و اقامتگاه های سطح پریمیوم.
چشم انداز سبز، باعث شده این ملک جزو گزینه های محبوب برای سرمایه گذاران حرفه ای باشد
همراه با اقامت رایگان