تائید
فروش مسکونیآپارتمانبهنام پیامبر 132 متر نوساز 3پارکینگ

بهنام پیامبر 132 متر نوساز 3پارکینگ

2 روز پیش در حسن آباد شمالی

متراژ
132
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏48,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏367,424,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پیامبر شرقی(ابوذر و بهنام)

132 متر لاکچری با کلیه مشاعات
3 پارکینگ باکس+ انباری حدودا 10 متری
رو به نما و آفتاب با سالن پرده خور بدون مشرف

کابینت نئوکلاسیک، هر3 خ کمد کامل، مستر، بالکن بزرگ و …

لابی مبله 400 متری، پارتی روم مجهز، بیلیارد روم
سالن GYM، اتاق بازی بچه ها، مشاعات آبی رختکن کامل و…

تخفیف عالی پای قرار بشرط پرداخت مناسب
کلید نزد املاک دفتر سازنده املاک امید
مشاور و همراه شما: برزگر