تائید
فروش مسکونیآپارتمانبی نظیر در فاز6 98متر سوپر دیزاین

بی نظیر در فاز6 98متر سوپر دیزاین

1 هفته پیش در فاز 6

متراژ
98
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,102,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
عکس ها متعلق به خود واحد میباشد
فاز6شمالی
تجهیز شده از بهترین متریال روز

قابلیت رهن مبلغ 350میلیون
مدارک 5برگی شرکت عمران
استعلام بروز

بازدید آزاد