ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
تاپ لوکشین امیریه جنوبی/260متر دوبلکس/4خواب/شیک
تاپ لوکشین امیریه جنوبی/260متر دوبلکس/4خواب/شیک
1 روز پیش در بجنورد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
260
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
21,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
81,153,000 تومان
طبقه
2
⬅️دپارتمان تخصصی««««املاک آینده ساز»»»»
⬅️مرجعی قابل اطمینان در زمینه خرید و فروش آپارتمان
⬅️حس خانه دار شدن را با ما تجربه کنید
______________________________________
⚪️نوساز کلیدنخورده | کم یاب لوکس | متریال عالی
▫️خوش نقشه___پلان دلباز
▫️مهندسی شده___تفکیک اصولی فضاها
➖260متر___دوبلکس با معماری متفاوت
➖4خواب___2خواب رویال مستر
➖دو تراس کاربردی___پنجرها تمام قدی
➖نورگیری سرتاسری___خوش چیدمان
➖دارای 2 آشپرخانه کاربردی___مشاعات سنگ
⚪️تحویل به صورت خام{چیدمان100٪سلیقه ای شما}
_____________________________________
☑️بازدید فقط با هماهنگی قبلی مختص خریداران واقعی!!
☑️پارکینگ انباری سندی!!
☑️مناسب مصرف کننده واقعی{خاص پسند}
___________________________________
⚜️آدرس دفتر:خیابان نادر مابین نادر6و4
⚜️مشاور امور ملکی شما:حسینی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت