تائید
فروش مسکونیآپارتمانتاپ لوکیشن/ اسانسور وپارکینگ /قیمت پایین

تاپ لوکیشن/ اسانسور وپارکینگ /قیمت پایین

1 هفته پیش در مهدیه

متراژ
93
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,258,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
بهترین خرید سال
93 متری بهترین مهدیه دوواحدی
سند تک برگ فروشنده واقعی
دارای مستاجر تا برج 5 به مبلغ 300میلیون باکرایه
پارکینگ سندی اسانسور فعال تراس کاربردی
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید