تائید
فروش مسکونیآپارتمانتاپ لوکیشن فرهنگ / اکازیون 158 متری شیک و تمیز

تاپ لوکیشن فرهنگ / اکازیون 158 متری شیک و تمیز

3 روز پیش در فرهنگ

متراژ
158
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,189,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅اگر دنبال یه خونه تمیز، خوش ساخت و با موقعیت درجه یک هستی، این واحد دقیقاً همون چیزیه که باید ببینی

• متراژ: 158 متر
• 3 خواب بزرگ و کاربردی
• دو واحدی (آرامش و حریم خصوصی عالی)
• 7 سال ساخت، تک مالک کاملاً سالم و شیک
• کابینت های تمام چوب با کیفیت بالا
• آشپزخانه بزرگ و دلباز، مناسب خانواده های اهل مهمونی و آشپزی
• نورگیر عالی در تمام فضاها
• ویو بدون مشرف (کاملاً دلباز و آرامش بخش)
• مشاعات بسیار تمیز و مرتب

✅این واحد هم از نظر کیفیت ساخت، هم نور و ویو، هم لوکیشن جزو گزینه های خاص و کم یابه؛ مناسب کسانی که دنبال سکونت راحت و سطح بالا هستن

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️مشاور شما صفدری ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️مسکن کومه ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
برای اطلاعات بیشتر و بازدید این واحد،و حتی موارد نزدیک به بودجه تان با من تماس حاصل فرمایید

▶️خرید و فروش
▶️تهاتر ویلایی با آپارتمان
▶️مشارکت در ساخت با توجیه اقتصادی