تائید
فروش مسکونیآپارتمانتاپ لوکیشن قدوسی* ملکی * 130متر2خواب * شخصی ساز

تاپ لوکیشن قدوسی* ملکی * 130متر2خواب * شخصی ساز

2 هفته پیش در قدوسی شرقی

متراژ
130
ساخت
1395
قیمت کل
‏15,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,923,000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باسلام و درود

◾ هدیه ریاحی هستم مشاوره تخصصی منطقه یک و شش در خدمت شما خریداران عزیز.
✔️ مشخصات آپارتمان:
130متر2خواب
سالن بزرگ مربعی شکل پرده خور
یکدست قابلیت هرنوع چیدمان
شخصی ساز و کم واحد
خوش نقشه بدون یک سانت پرتی
سندملکی تک برگ
تراس بزرگ قابل استفاده

❗جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.