تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهتجاری/20متری/سندتک برگ/شهریار جنوبی

تجاری/20متری/سندتک برگ/شهریار جنوبی

1 هفته پیش در فاز 2 مهستان

متراژ
20
ساخت
1396
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏175,000,000 تومان
⚜️دپارتمان بزرگ آقای املاک⚜️
.

♦️کوچه عمران

✔️تجاری 20 متری
✔️دارای آب ،برق ،گاز
✔️بالکن 5 متری
✔️پکیج
✔️نزدیک به ورودی
✔️در مجتمع تجاری
✔️موقعیت عالی
.
.
بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار .

فایل های متناسب با سلیقه و بودجه شما موجود میباشد برای اطلاع بیشتر لطفا با من تماس بگیرید
.
.

⚜️تمام امورات ملکی شما را پذیرا هستیم و با افتخار تمام معاملات ملکی شما عزیزان را نحوه احسنت به ثمر می رسانیم ⚜️.
.
.
.
.⚜️کارشناس امور ملکی و مشاور شما خانم نظری⚜️