تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهتجاری 50 متری بر خیابان دستغیب بدون پله

تجاری 50 متری بر خیابان دستغیب بدون پله

2 هفته پیش در شهرک امام رضا (فرگاز)

متراژ
50
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏18,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏379,800,000 تومان
درود
40 متر کف
20 متر بالکن
بر اصلی دستغیب
سند تک برگ
بدون همکاری با املاک
مشاور شما
مهدی صادقی
املاک مدرن