تائید
فروش مسکونیآپارتمانتجاری اداری مسکونی نوساز سند ششدانگ تهران

تجاری اداری مسکونی نوساز سند ششدانگ تهران

9 ساعت پیش در ملارد

متراژ
670
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,402,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش یکجا و تک تک ساختمان تجاری اداری مسکونی با 670 متر مربع بنا و 6 سند تک برگ بر بلوار 45 متری اصلی شهر ملارد ، در لوکیشن 30 دقیقه ای تهران ، همجوار با اندیشه و فردیس و کرج
پول فقط یک آپارتمان معمولی در تهران!
شامل:
210 متر تجاری با 2 سند مجزا یکی مغازه و یکی زیرزمین
460 متر اداری مسکونی در 4 واحد دو کله غرق نور با 4
سند ششدانگ تک برگ