تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهتجاری سایت صنعتی کاوه 7

تجاری سایت صنعتی کاوه 7

1 سال پیش در فولادشهر

متراژ
31
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
درود
فروش واحد تجاری لوکیشن عالی
آینده ایی روشن
31 متر مفید
ارتفاع سقف 5 متر
متریال درجه
داخل گاراژ
فروش بصورت نقد
جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید