تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهتجاری محمدیه 10 38متری

تجاری محمدیه 10 38متری

2 هفته پیش در محله جاهدشهر

متراژ
38
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏10,640,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏280,000,000 تومان
املاک سلاطین

موقعیت محله عالی
پاخور عالی
تمامی ساختمان های محله از برندهای معتبر منطقه
ارتفاع سقف بلند
تا شهریور دست اجاره به مبلغ 100/21
بدنه سرامیک
دارای سرویس بهداشتی و آبدارخانه
دهنه 5 متری
متراژ 38 متر