تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاتجاری مسکونی/520متر/بلوار مدرس

تجاری مسکونی/520متر/بلوار مدرس

4 روز پیش در خوی

متراژ
520
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
140
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏214,285,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️مشاور املاک طالونی

❗️اجاره ملک❗️

آ.غ/خوی/بلوار مدرس
140متر عرصه
لوکس و نوساز
2طبقه روی تجاری
82مترتجاری+32متر بالکن
140متر زیر زمین
فول نصبیات
آسانسور✅
بالکن✅
پارکینگ✅
انباری✅

قیمت:30م ت

اعتبار ما اعتماد شماست
خرید و فروش،رهن،معاوضه،اجاره،مشارکت در ساخت
انجام امورات شما در کمترین زمان و منصفانه

آدرس املاک:انتهای بلوار شیخ نوایی

اینستاگرام:@