تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهتجاری مسکونی یکجا خ جمهوری

تجاری مسکونی یکجا خ جمهوری

1 هفته پیش در تنکابن

متراژ
398
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏70,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏175,879,000 تومان
ما سعی می کنیم بهترین گزینه های خرید را به شما عزیزان معرفی کنیم

398 متر زمین
2 دهنه مغازه 40 متری همکف
طبقه اول 160 متر واحد مسکونی سه خواب
طبقه دوم 100 متر واحد مسکونی دو خواب
بر اصلی ( بر 13 متر )
لوکیشن : خیابان جمهوری

این مورد فرصتی عالی برای سرمایه گذاری بی نظیر
در قلب شهر تنکابن هستش .
در ضمن قابلیت معاوضه دارد .

مشاور امور ملکی و سرمایه گذاری
میرزایی

گاردن حس خوب سرمایه گذاری