تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیتجاری منطقه توریستی /آینده نگری

تجاری منطقه توریستی /آینده نگری

1 هفته پیش در کهک

قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,666,000 تومان
سلام و عرض ادب

من نبی پور هستم کارشناس املاک

متراژ 480 مترمربع
15 متر بر زمین
دوکله
جنوبی
فول ساخت
دارای پیش نویس پروانه تجاری مسکونی
نبش خیابان 20 متری
محدوده مجتمع تجاری شمس العماره کهک ، عمارت صدرا

برای کسب اطلاع بیشتر وبررسی با احترام تماس پاسخگوی هستم