تائید
فروش مسکونیآپارتمانتجربه یک زندگی لوکس/آپارتمان 88متری/تک برگ

تجربه یک زندگی لوکس/آپارتمان 88متری/تک برگ

3 روز پیش در شهرک آزادی

متراژ
88
ساخت
1402
قیمت کل
‏8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,181,000 تومان
✨به نام خالق زیبایی ها ✨

⛔تعلل در خرید تو شرایط اقتصادی الان مساوی با
رویای خرید ملک ⛔

✅یه واحد شیک و جمع و جور تو بهترین نقطه اندیشه!
✅88متر | دوخواب | طبقه 2
✅ سند شش دانگ
✅ آسانسور، پارکینگ، پکیج
✅ نورگیر عالی، مشاعات تمیز و خاص

⛔ساختمانی برند، خوش ساخت و خوشنام
ملک واقع در اند*یشه .

⛔مشاور شما آقای سفیدی هستم با2 سال سابقه حرفه ای در املاک میتونم واحد طبق سلیقه و بودجه شما با بهترین قیمت خدمتتون معرفی کنم

⛔هر چقدر نقدینگی داشته باشی، من می تونم برات خونه پیدا کنم!