تائید
فروش مسکونیآپارتمانتریتیوم امیر کبیر دندانپزشکان جنوبی

تریتیوم امیر کبیر دندانپزشکان جنوبی

1 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
112
ساخت
1402
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏178,571,000 تومان
طبقه
5
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
112 متر تریتیوم امیرکبیر تحویل 2 ساله
واحد دیزاین شده و هوشمند تحویل خواهد شد
900 سند 900 تحویل از ثمن قرارداد کسر میشود
واحد اقساط پرداخت شده
واحد های اقساط دار با 50 درصد پیش پرداخت
5 درصد سند
5 درصد تحویل
40 درصد اقساط 20 ماه هم می توان خرید کرد
پایه قیمت متری 170 هر طبقه 3 درصد ضریب
جنب مرکز تجاری تهران مال و مال مون
جنوبی
ویو ازاد
بهترین نقشه از نظر نور و چشم انداز زیبای جنگل چیتگر و دریاچه
فیلم واحد موجود میباشد
هرمزجانی