تائید
فروش مسکونیآپارتمانتعداد دو. واحد 95 و215 متری در یک ساختمان

تعداد دو. واحد 95 و215 متری در یک ساختمان

3 روز پیش در کوی امیرالمومنین

متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,842,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
بنام ایزد منان وولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا ع @@ کارگزاری مسکن پارسا @/@با سلام وعرض ادب واحترام خدمت مشتریان عزیز ومحترم @@ت کد اگهی 313 تعداد دو واحد 95 و215 متری در یک ساختمان / طبقات 6 سر عقب 95 متر نور گیر عالی وشیک ودو خواب واحد خام فقط دستگاه پکیج نصب / تمامی امتیازات مجزا قیمت اعلامی 5400 م ت @@@ کد اگهی 743/ طبقه 7 و8 تک،واحدی / 215 متر بنا / دوخواب مستر / وان / جکوزی / یک سوعیت کامل مجزا طبقه 8 فول امکانات / لاکچری / تمام مصالح ولوازم صفر تا صد با بهترین مارک وبرند درجه یک کارشده جهت استفاده شخصی / چنین واحدی در منطقه وجود ندارد // جهت اطلاع به مدت یک سال توسط مالک تمام رهن سکونت دارد // قیمت اعلامی 12 م ت / در صورت پسند تخفیف فقط پای قرار داد //@@@ جهت کسب اطلاعات بیشتر فقط مراجعه حضوری به دفتر