ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
تهاتر مغازه تجاری کرج کمالشهرپاساژ راگا +زمین+واحد
تهاتر مغازه تجاری کرج کمالشهرپاساژ راگا +زمین+واحد
1 هفته پیش در کمالشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
20
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
70,000,000 تومان
✨✨ادرس کرج کمالشهر پاساژ راگا✨✨
✨طبقه منفی 1 ✨
20 متر ✅
✅پاساژ دارای پله برقی و اسانسور ✅
✅پاساژ دارای کافه و شهربازی ✅
✅شیشه میرال ✅
✅مناسب برای انواع مشاغل ✅
✨✨قابل تهاتر با واحد زمین✨✨
✨✨فروش نقدی تخفیف دارد ✨✨
✨جهت دیدن فایل های متنوع از پنل مجموعه ما دیدن فرمایید ✨
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت