تائید
فروش مسکونیآپارتمانتهاتر واحد 177 متری مهرشهر

تهاتر واحد 177 متری مهرشهر

1 روز پیش در سهروردی شمالی

متراژ
177
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏197,740,000 تومان
طبقه
4
با سلام

”قابل توجه مالکان محترم”

فایل تهاتر در مهرشهر کرج
مورد درخواستی: یک واحد در سهروردی

اطلاعات واحدها:

❗️177 و 199 متری

❗️سه خواب

❗️طبقه چهارم

❗️نوساز نیمه خام

❗️مجموعه ای جذاب در 6000 متر زمین

و دیگر موارد جذاب…

❗️5 تا 10 درصد بابت سند از کل مبلغ کسر میشود.

⚡️انتخاب از شما، تخفیف با ما⚡️

———————————————-
⚠️لطفا مشاورین محترم املاک تماس نگیرند.

———————————————
انتخاب درست با مشاوره عالی

———————————————
☎️جهت کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی ، مشاوره و اطلاع رسانی با ما تماس بگیرید.
———————————————
دپارتمان مسکن یوسف پور همواره همراه شما خواهد بود.