تائید
فروش مسکونیآپارتمانتهاترباخودرو وملک/فروش واحد 65متری دریاچه چیتگر

تهاترباخودرو وملک/فروش واحد 65متری دریاچه چیتگر

1 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1403
قیمت کل
500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬692٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
15
⚡بهترین سرمایه گذاری برای خونه دار شد ن ...
⚡با لوکیشن و موقعیت خوب منطقه 22...
⚡دسترسی آسان به اتوبان همت و حکیم ...
⚡از تعاونی مسکن انبوسازان چیتگر با رزومه دیرینه ..
⚡در متراژه های مختلف 65متری با متریال به روز...
⚡دارای سالن ورزشی و اجتماعات ...
⚡پارکینگ مهمان با فضای سبز وچشم انداز عالی ...
⚡قابل انتقال در دفاتر رسمی و دفتر تعاونی ...
❌آگهی های املاک به انواع اسامی قابل تشخیص میباشد ، کافیست ببینید واژه آژانس املاک قید شده یا خیر در صورت نبودن اسمی از آژانس املاک شما با کارمندان ما تماس گرفته اید وخریدی بدون واسطه را تجربه میکنید❌
مشاور و عضو رسمی تعاونی :کامرانی پور