تائید
فروش مسکونیآپارتمانتهرانسر فول امکانات زیر قیمت

تهرانسر فول امکانات زیر قیمت

20 ساعت پیش در باشگاه نفت

متراژ
81
ساخت
1394
قیمت کل
‏12,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏159,259,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود
اپارتمان 81 متری فول امکانات بالای شهرداری کوچه نیلگون واحد شمالی شمالی سند تک برگ
پارکینگ همکف انباری شش متری
زیر قیمت فروش فوری
مالک هستم
برای بازدید با شماره ی نهصد و دوازده ؛دویست ؛سی و هفت هشتادو نه تماس بگیرید ممنون
تخلیه 15 خرداد