تائید
فروش مسکونیآپارتمانتوجه توجه ( 56 متر / تراورتن ( سازمان برنامه )

توجه توجه ( 56 متر / تراورتن ( سازمان برنامه )

1 روز پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
56
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏267,857,000 تومان
طبقه
4

. ( به قیمت ترین و خوش نقشه ترین واحد منطقه 5 )

. ( مالک فروشنده واقعی )

. ( مناسب سکونت و سرمایه گذاری )

. فول امکانات : آسانسور . پارکینگ . انباری

. سالن پرده خور ( ملک جنوبی واحد شمالی ) غرق نور

. بازسازی شده بدون 1 ریال هزینه

. نما مشاعات و لوکیشن در خور خاص پسندان

. مدیریت عالی همسایگان خوب

✅ ✅ سند تک برگ عرصه و اعیان آماده انتقال به خریدار

✅ تخلیه آماده سکونت

✅ ( فقط فقط با پرداختی خوب )

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

مشاور شما کاظمی