تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک خواب ، بلوار خلیج فارس ، لابی جذاب

تک خواب ، بلوار خلیج فارس ، لابی جذاب

2 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
58
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
‏6,960,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و احترام

⚜️یک خواب
⚜️58 متر
⚜️✅️یک خواب 70 متری موجود می باشد
⚜️خوش نقشه
⚜️سند تک برگ
⚜️لابی زیبا
⚜️سالن انتظار
⚜️نگهبانی 24 ساعته
⚜️آکواریوم آب شور
⚜️بر اصلی خلیج فارس
⚜️واحد خام و کلید اول
⚜️پارکینگ جدا محاسبه می شود