تک واحد 169 متر اکازیون زیر قیمت فول امکانات ارشاد
1 هفته پیش در شالکو
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
169
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
69,822,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✨املاک آرش✨
✅4 طبقه 4 واحد
✅تک واحدی خوش نقشه
✅طبقه چهارم ( غرق نور ، شمالی جنوبی)
✅169 متری ( 60 متر پذیرایی ، مطبخ بزرگ ، مستر )
✅کابینت فول mdf
✅گاز رومیزی 2 سری
✅هود 2 سری
✅هر 3 خواب کمد دیواری
✅کناف و نورپردازی کل واحد
✅کف سرامیک 80 سانتی
✅گرمایش پکیج و رادیاتور
⚜️واحد توسط سازنده با رزومه کاری قوی ساخته شده است
⚜️در نزدیکی خیابان ارشاد و بلوار انصاری
⚜️دسترسی کامل به کلیه مراکز رفاهی شهر رشت در محدوده گلباغ نماز ، چهار راه گلسار
⚜️منطقه ساخت و ساز شده
‼️فروش فوری زیر قیمت منطقه
⚜️آماده به تخلیه و قابلیت رهن تا 1/5 میلیارد از جانب املاک
☎️برای هماهنگی جهت بازدید واحد و معرفی واحد های زیر قیمت تماس بگیرید
☎️آقای قانعی
☎️آقای رییسی فر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.