ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
تک واحد 173 متر برند
تک واحد 173 متر برند
2 ساعت پیش در زیتون کارمندی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
173
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
25,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
150,000,000 تومان
طبقه
3
170 متر تک واحد
بسیار خوش نقشه به علت عرض بالای زمین
دو سالن مجزا
استراکچر حرفه ای
تمامی متریال برند
روف گاردن مجلل
نمای مدرن و مشجر با پنجره های تمام قد دیدنی
اشپزخانه همراه با پنجره روب خیابان
اشپزخانه گرم و مجهز
خواب های بزرگ
مستر 20 متری
تراس مربعی و مشجر
مشاور و مدیر رنج : محمد انوشه
___املاک سوسا___
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت