تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحد طبقه سوم 156متر/کلید نخورده/نیمه فول

تک واحد طبقه سوم 156متر/کلید نخورده/نیمه فول

6 ساعت پیش در اردبیل

متراژ
156
ساخت
1405
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,564,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⭐️مشاورین املاک سبز⭐️
بهترین ها حق شماست
✅ طبقه سوم از 5

توضیحات:
کدملک: 111
⭐️خاص انتخاب کنید و خاص زندگی کنید⭐️
از لحظه برقراری تماس تا خرید ملک مورد نظرتان در کنارتان هستیم
❌برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید❌
آدرس:
اردبیل خیابان اسماعیل بیگ خیابان نباتی مقدم نبش عناصری مشاورین املاک سبز
آقایان پیرفرشی و افغانی