تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحد172متری3خواب فول امکانات دوپارکینگ

تک واحد172متری3خواب فول امکانات دوپارکینگ

2 هفته پیش در صفاری

متراژ
172
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏16,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,767,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✨ پیام فاضل هستم | مشاور تخصصی املاک ✨

فرصت ویژه خرید یک واحد لوکس و به روز در منطقه ای با اصالت

✔️فروش تک واحدی 172 متری
✔️خوش نقشه، مهندسی ساز

مشخصات ساختمان:
✔️ 4 طبقه | 4 واحد
✔️طبقه اول
✔️ سالن بزرگ با نورگیری عالی و چیدمان ایده آل
✔️ 3 خواب کمددار
✔️ مستر + مطبخ
✔️ بالکن کاربردی
✔️ آشپزخانه مدرن با بالکن
✔️ سقف کناف و نورپردازی حرفه ای
✔️ 2 پارکینگ اختصاصی
✔️ آسانسور + انباری
✔️ گرمایش پکیج و شوفاژ
✔️ نمای سنگ درجه یک و چشم نواز

⭐ کد آگهی: 715 ⭐

⚡️فروش پایان کار ما نیست،آغاز تعهد ماست…

✨ بالاترین خشنودی برای تیم گیلان املاک رضایت مشتری درحال و سال های بعد از خرید ✨