تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی/ 153 متری / کلید اول / تاپ لوکیشن

تک واحدی/ 153 متری / کلید اول / تاپ لوکیشن

2 روز پیش در فرهنگ شهر

متراژ
153
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏10,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,934,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
⚜️ دپارتــمان امــلاک سالــمی ⚜️

■ صفر تا صد مراحل اخذ وام بعهده ی ما میباشد ■

• تک واحدی 153 متری + ساخت برند •

• کلید اول و زیبا سازی شده با متریال روز •

• فول امکانات و دسترسی عالی به اماکن عمومی •

• داری تی وی روم مدرن + رقص نور •

• سیستم صوتی سقفی + کلید پریز لمسی •

• کابینت King glass + سه خواب کمد دیواری •

• این ملک دارای امتیاز خاصی میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بفرمایید ❗️
______
⚜️ برای کسب اطلاعات بیشتر
⚜️ معرفی فایل های مشابه
⚜️ مشاوره رایگان
⚜️ معرفی فایل های خود
تـمـاس بـگیـرید
___