تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی 160 متری /کلیدنخورده/غرق نورو ویو شهر

تک واحدی 160 متری /کلیدنخورده/غرق نورو ویو شهر

1 هفته پیش در بابلسر

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏75,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏468,000 تومان
طبقه
9
وضعیت واحد
بازسازی نشده
واحد در یکی از لوکیشن های خوب بابلسر
در 9 طبقه تک واحدی
3 خواب
یه خواب مستر
تراس بزرگ قابل چیدمان با ویو ابر ها رو به شهر
جهت مشاوره رایگان برای هر نوع سوال ملکی و بازدید از متنوع ترین فایلینگ منطقه … با ما تماس بگیرید