تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی 162 متر دو پارکینگ

تک واحدی 162 متر دو پارکینگ

4 ساعت پیش در گلسار

متراژ
162
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏24,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
2
➖سالن بزرگ و قابل چیدمان
➖مطبخ
➖3 خواب هر 3 خواب دارای کمد دیواری
➖یک خواب مستر
➖2 پارکینگ اختصاصی
➖سند تک برگ
➖دسترسی به مراکز خرید
➖ساکنین بسیار محترم
➖منطقه امن و نورگیر

➖جهت هماهنگی و بازدید لطفا فقط تماس بگیرید

➖کارشناس ملکی شما | نیکی حیدری
دپارتمان املاک ماد

➖شناسه ملک : 726