تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی 2 نبش 116متر تازه ساخت دریای نور و آفتاب

تک واحدی 2 نبش 116متر تازه ساخت دریای نور و آفتاب

4 روز پیش در باغ فیض

متراژ
116
ساخت
1402
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏258,620,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
به نام خالق طبیعت زیبا

دپارتمان بزرگ ژنرال
ارائه دهنده ارزنده ترین آپارتمان تو بهترین لوکیشن با قیمت های متعارف ، جذاب و استثنایی.

از کجا آغاز کنم بیان قصه ای شیرین روایتی بی نظیر.

با این نما آوای دلنشین شما بزرگوار رو دعوت میکنم به محله ی سراسر فرهنگ و عشق و اصالت با مردم فرهیخته و دانشمند باغ فیض.

هنگام ورود به این واحد پر انرژی ، دلپذیر و روبه آفتاب نا خودآگاه مجذوب و متحیر روشنایی فوق العاده زیبا می شوید.

به محض دیدن سالن بزرگ طراحی دکوراسیون و دیزاین آن در ذهن شما شکوفا می شود.

آشپزخانه بزرگ و پر کابینت موجبات شادی و رفاه بانوی منزل رو فراهم می کند.

هر 2 خواب با نور مستقیم جلوه زیبا و درخشانی به تزئینات دکور شما می دهد.

سند تک برگ شخصی آماده انتقال محضر اسناد رسمی.

............ضیاء..........
کارشناس تخصصی فروش منطقه 5