تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی . 255 متر . 4 خواب . بالای اسبی

تک واحدی . 255 متر . 4 خواب . بالای اسبی

1 روز پیش در عظیمیه

متراژ
255
ساخت
1395
اتاق
4
قیمت کل
‏38,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
5
255 متر

شهبازی