تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی 3خواب متریال grade 1

تک واحدی 3خواب متریال grade 1

2 هفته پیش در سی متری

متراژ
161
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏19,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تراس، دپارتمان تخصصی املاک با فعالیت ویژه در زمینه فایل های لوکس و منحصربفرد
______________________________________
فروش تک واحدی لوکس و متمایز در
اصیل ترین منطقه
کد ملک: 303
161متر مفید-3خواب(1مستر)
کابینت glass & high gloss سبک مدرن
بین کابینتی SPL
سالن بزرگ با پنجره های بزرگ و قدی غرق در نور
پارکینگ بدون مزاحم
تمامی متریال مصرفی در پروژه از با کیفیت ترین برندها
راهرو شخصی و اختصاصی دارای قفسه جاکفشی توکار
لابی و مشاعات ارزنده
قیمت قابل مذاکره
______________________________________
TERRACE_RealEstate