تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی مشاعات دار 270 متری قصرالدشت

تک واحدی مشاعات دار 270 متری قصرالدشت

3 روز پیش در قصرالدشت

متراژ
270
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏93,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏347,037,000 تومان
طبقه
1

_____________________________________
پاسخگویی 24 ساعته

تنوع فایل و فایل مشابه