تائید
فروش مسکونیآپارتمان((تک واحدی میثم 101مترجنوبی))

((تک واحدی میثم 101مترجنوبی))

1 هفته پیش در گرکان

متراژ
101
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,574,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
مشاورین املاک آقای مسکن ➡️

⏰️ساعت تماس فقط 17الی 21⏰️

✅️زیر قیمت کارشناسی

▶️تک واحدی/جنوبی /صفر/خوش نقشه

◀️واحد 100متری ط دوم آسانسور دار

پارکینگ مسقف
انباری اسانسور

◀️دو خواب

◀️سند درحال صدور مهرماه 10درصد کسر سند

◀️نیمه فول فقط کابینت و شیرالات ندارد✅️

◀️بدون فضا پرت

◀️قابل رهن تا 700میلیون تومان ▶️

محدوده میثم

آدرس صفحه مجازی ما:aghayemaskan.isf

◀️اطلاعات بیشتر با مراجعه حضوری به دفتر ▶️

⛪️آدرس:خ میثم بعد از چهارراه امامزاده املاک آقای مسکن