تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی/کلید اول/215 متر رویایی/طلا

تک واحدی/کلید اول/215 متر رویایی/طلا

4 ساعت پیش در تاچارا

متراژ
215
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏186,046,000 تومان
طبقه
2
******Mr AHMADI******

یک عمارت تک واحدی برای زندگی خاص
ساختمانی مدرن با کیفیت ساخت درجه یک
سالن یکدست با پلان باز و فضایی بی نظیر برای هر نوع چیدمان
تمامی فضاهای واحد دارای نور مستقیم آفتاب
بهره گیری از بالاترین سطح کیفی متریال/تراس بزرگ

مشاور امور ملکیشما در منطقه 6، احمدی
هلدینگ ژکام