تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی کلید اول طبیعت دریاچه شیرخوارگاه بعثت

تک واحدی کلید اول طبیعت دریاچه شیرخوارگاه بعثت

1 روز پیش در خرم آباد

متراژ
264
ساخت
1405
اتاق
4
قیمت کل
‏43,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏162,878,000 تومان
طبقه
1
✅متراژ 264متر
✅دو سرنور
✅دسترسی به دریاچه 30ثانیه
✅دسترسی به بازار مرکز شهر
✅سیستم نور پردازی اوتوماسیون
✅100درصد فول
❌آژانس املاک کلید❌مشاور شما مهندس طاهرنژاد