تائید
فروش مسکونیآپارتمانتک واحدی235 متر لوکس کارگر به قیمت

تک واحدی235 متر لوکس کارگر به قیمت

2 هفته پیش در رجایی

متراژ
235
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏35,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
⚜️ امکانات و مشخصات ویژه:
* متراژ 235 متر، تک واحدی ✅
* طبقه دوم، از 5 طبقه 5 واحدی ✅
* سه خواب لوکس، هر سه مستر ✅
* دو پارکینگ سندی بدون مزاحمت ⚜️
* نوساز و کلید نخورده، متریال A+++

✨ زیبایی و موقعیت:
* پذیرایی بزرگ و غرق در نور طبیعی ☀️
* ویو کوه ابدی و بی نظیر ️
* موقعیت عالی در منطقه اعیان نشین لاهیجان
* فاصله تنها 100 متری تا استخر لاهیجان

فرصت سرمایه گذاری:
* کاملاً زیر قیمت کارشناسی شده منطقه
* مناسب برای سرمایه گذاری و زندگی لوکس

☎️ جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً تماس بگیرید.